Kursy sponsorowane przez TChP w 2017r.

Ruszają zapisy na kolejnych 6 kursów w ramach współpracy TChP z Akademią Aesculap. Chirurdzy rezydenci, w trakcie specjalizacji nie ponoszą opłaty za kurs. Koszt kursu pokrywa TChP. Jedyny koszt po stronie uczestnika to koszt zakwaterowania i dojazdu do miejsca szkolenia. Ilość miejsc na każde szkolenie jest ograniczona do 10-12 osób ze względu na praktyczny aspekt szkoleń. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W 2017 roku planowane są następujące kursy:

1. Operacje wideoskopowe i klasyczne w chirurgii endokrynologicznej: 16-17 luty, Warszawa
  2. Step by step: pankreatoduodenektomia: 9-10 marzec, Katowice
  3. Podstawy chirurgii laparoskopowej: 24-25 marzec, Nowy Tomyśl
  4. Przepukliny brzuszne – współczesne metody leczenia: 10-11 kwiecień, Kraków
  5. Operacje małoinwazyjne i klasyczne w chirurgii tarczycy i przytarczyc: 24-25 kwiecień, Kraków
  6. Chirurgia żołądka i dwunastnicy: 17-18 listopad, Nowy Tomyśl

Programy szkoleń są dostępne w zakładce Wydarzenia/Szkolenia, warsztaty na www.tchp.pl

Jedna osoba może zapisać się na jeden kurs. Na kolejny tylko w przypadku wolnych miejsc. Pierwszeństwo mają osoby, które nie korzystały do tej pory z kursów.

Wniosek i podpisany regulamin oraz CV należy wysłać do biura Zarządu na adres biuro@tchp.pl