Szkolenie dla chirurgów rezydentów w Akademii Aesculap

Szanowni Państwo, Drodzy Koleżanki i Koledzy, Członkowie Towarzystwa Chirurgów Polskich,

Z prawdziwą przyjemnością pragnę Państwa poinformować, że w wyniku wzajemnego porozumienia i podpisania umowy o współpracy pomiędzy Towarzystwem Chirurgów Polskich i Fundacją Aesculap Academia po raz pierwszy w dotychczasowej 125 letniej historii TChP uzyskaliśmy w kadencji 2013-2015 szansę do prowadzenia przez nasze Towarzystwo kompleksowego szkolenia praktycznego w zakresie chirurgii. Dla wszystkich członków TChP w trakcie specjalizacji z chirurgii, pod patronatem TChP, oraz dzięki uprzejmości firmy BBraun i Fundacji Aesculap Academia mamy szansę na bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie w zakresie technik szycia chirurgicznego i podstaw chirurgii minimalnie inwazyjnej blisko dwustu lekarzy z wszystkich Oddziałów TChP na terenie Polski. Gorąco zachęcam wszystkie koleżanki i kolegów w trakcie specjalizacji do skorzystania z bogatej oferty warsztatów w nowoczesnym Ośrodku Szkoleniowym Fundacji Aesculap Academia w Nowym Tomyślu.

Prof. dr hab. med. Grzegorz Wallner

Prezes Towarzystwa Chirurgów Polskich