Cykl Konferencji Dla Chirurgów SKALPEL ONLINE

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

W imieniu Profesora Grzegorza Wallnera, Kierownika Naukowego Konferencji, Konsultanta Krajowego ds. Chirurgii Ogólnej, serdecznie zapraszam do udziału w cyklu konferencji dla chirurgów SKALPEL ONLINE – Nowoczesne techniki chirurgiczne wraz z algorytmami postępowania okołochirurgicznego. Cykl odbywa się pod patronatem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

W związku z epidemią COVID-19, dotychczasowy stacjonarny cykl konferencji dla chirurgów SKALPEL, przyjmie formę czterech bezpłatnych szkoleń online. Transmisje konferencji odbywać się będą w czwartki: 3 września, 24 września, 29 października i 26 listopada 2020 roku. Konferencje online zachowają interdyscyplinarną tematykę wykładów kierowaną do chirurga praktyka. SKALPEL ONLINE to cykl konferencji dla chirurgów z udziałem najwybitniejszych prelegentów, wybitnych specjalistów repezentujący najbardziej cenione ośrodki z całego kraju. Celem spotkań jest zaprezentowanie uczestnikom przeglądu dostępnych i najnowszych metod diagnostyki oraz terapii. Pragniemy skupić się jedynie na praktycznych informacjach poprzez określenie gotowych algorytmów postępowania w danych przypadkach. Chcemy by uczestnicy szkoleń, opuszczali je zaopatrzeni w wiedzę możliwą do zastosowania w codziennej praktyce.

Jestem przekonany, że inicjatywa ta spotka się z żywym zainteresowaniem ze strony Państwa. Wszelkie szczegóły dotyczące spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej www.skalpel.edu.pl

Jestem przekonany, że inicjatywa ta spotka się z żywym zainteresowaniem ze strony Koleżanek
i Kolegów. Wszystkich Państwa zapraszam do udziału w spotkaniu w atmosferze wymiany doświadczeń na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Przewodniczący Oddziału Warszawskiego TCHP