Świąteczne Spotkanie Warszawskiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich 15.12.2023 r.

Szanowni Państwo

W imieniu Zarządu Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich chcielibyśmy serdecznie zaprosić na spotkanie które odbędzie się dnia 15 Grudnia 2023r. o godz. 17  w restauracji Pod Podkową (ul. Puławska 266, 02-684 Warszawa)
Mając na względzie szczególny, przedświąteczny czas, chcielibyśmy aby nasze pierwsze w tym roku spotkanie przebiegało w nieformalnej, przyjacielskiej atmosferze.

Oczywiście poza aspektem czysto towarzyskim nie zabraknie części naukowej. A tę zapewni nam wykład wybitnego, nie tylko w skali kraju, chirurga jakim bez wątpienia jest prof. Marek Krawczyk. Pan Profesor w swoim wykładzie zatytułowanym „Chirurgia- wczoraj i dziś” podzieli się refleksjami nad zmieniającym się obrazem naszej specjalności na przestrzeni ostatnich lat.
Mamy głęboką nadzieję, że w spotkaniu wezmą udział również najmłodsi stażem pracownicy Państwa oddziałów/klinik, gdyż zależy nam aby integracja środowiska chirurgicznego na Mazowszu dotyczyła wszystkich lekarzy uprawiających ten piękny zawód.

Do zobaczenia!

Zarząd Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich


Oddział Warszawski Towarzystwa Chirurgów PolskichCopyright © 2015 P.Dutkiewicz.

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej
Transplantacyjnej i Wątroby
ul.Banacha 1A, 02-097 Warszawa

Back to Top