Konkurs Chirurgiczny i spotkanie Oddziału Warszawskiego TCHP 19.03.2024 godz.15.00

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Chirurgicznym, organizowanym przez Oddział Warszawski Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polską Fundację Rozwoju Chirurgii Robotycznej przy współpracy z firmą Synektik. 

 Konkurs będzie polegał na szyciu skóry narzędziami chirurgicznymi oraz wykonywaniu zadań na symulatorze Robota Da Vinci. Celem konkursu jest zainteresowanie, poszerzanie wiedzy chirurgicznej i zachęcanie do odbywania specjalizacji z chirurgii – zachęcamy do udziału każdą osobę zainteresową specjalizacją zabiegową – niezależnie od posiadanego doświadczenia w procedurach szycia. Dodatkowo, konkurs będzie połączony ze spotkaniem Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich w ramach którego będzie można wysłuchać wystąpień młodych chirurgów – rezydentek i rezydentów, którzy przedstawią możliwości rozwoju i przebieg specjalizacji w swoich szpitalach. 

 Konkurs odbędzie się w dniu 19.03.2024 o godz. 15.00 w Bibliotece Głównej WUM ul. Żwirki i Wigury 63. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: tchp.oddzial.warszawski@gmail.com (prosimy w tytule maila napisać „konkurs chirurgiczny”, w treści maila podać swoje dane, rok studiów i numer indeksu) 

 Serdecznie zapraszamy 

Plakat Konkursowy


Oddział Warszawski Towarzystwa Chirurgów PolskichCopyright © 2015 P.Dutkiewicz.

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej
Transplantacyjnej i Wątroby
ul.Banacha 1A, 02-097 Warszawa

Back to Top