Postęp w chirurgii

Szanowni Państwo,

Postęp w chirurgii jest wyjątkowo wyraźny, wynika z postępu technologicznego, a także z coraz lepszej wiedzy o patofizjologii chorób. Każdy z nas chciałby na bieżąco śledzić wszystkie nowości pojawiające się w branży, którą się na co dzień zajmuje. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego nowoczesnego chirurga zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VI Konferencji „Chirurgia 2015 – co nowego?”, która odbędzie się w Łodzi w dniach 28.02-01.03.2015 r.

Konferencje z cyklu „Chirurgia – co nowego?” pozwalają w ciągu niespełna dwóch dni zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w najważniejszych dyscyplinach zabiegowych. Do wygłoszenia wykładów zapraszani są zawsze najwybitniejsi polscy specjaliści, autorytety w poszczególnych dziedzinach zabiegowych. Każdy uczestnik otrzyma „Przegląd Piśmiennictwa” – coroczny suplement „Polskiego Przeglądu Chirurgicznego”, w którym wykładowcy konferencji dodatkowo omawiają, w bardziej obszerny sposób, osiągnięcia minionego roku w swoich dziedzinach chirurgicznych.

Wykłady przedstawione podczas Konferencji „Chirurgia 2015 – co nowego?” oraz artykuły publikowane w PPCh decyzją Konsultanta Krajowego w dziedzinie Chirurgii Ogólnej prof. dr hab. n. med. Grzegorza Wallnera wchodzą w zakres materiału obowiązkowego do egzaminu w ramach specjalizacji w chirurgii ogólnej.

Towarzystwo Chirurgów Polskich pokrywa koszty udziału w Konferencji młodym członkom, członkom TChP z opłaconymi składkami. Jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w VI Konferencji Naukowej „Chirurgia 2015 – co nowego?”.

Z pozdrowieniami,
Prof. dr hab. n med. Adam Dziki, Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
Więcej informacji na stronie: www.conowego.net

 


Oddział Warszawski Towarzystwa Chirurgów PolskichCopyright © 2015 P.Dutkiewicz.

Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej
Transplantacyjnej i Wątroby
ul.Banacha 1A, 02-097 Warszawa

Back to Top